LARS

Log in om je te kunnen inplannen.


zaterdag 14 december 2019  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
 
zondag 15 december 2019  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Meisjes D zaal  HC Walcheren  09:30 u.,    
-> Noa Kusee Madelon Agterhuis 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Walcheren MD3  Walcheren MD4  10:20 u.,    
-> Madelon Agterhuis Noa Kusee 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Walcheren MD4  Push MD7  11:15 u.,    
-> Maud van Gremberghe Manouk Vercruysse 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes D zaal  B.H.V. Push  12:00 u.,    
-> Manouk Vercruysse Maud van Gremberghe 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Jongens C1 zaal  MHC De Warande  12:50 u.,    
-> Daan Geelhoedt Max de Moor 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Pelikaan JC2  Warande JC3  13:40 u.,    
-> Mathijs Boerjan Daan Geelhoedt 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Jongens C1 zaal  R.M.H.C. de Pelikaan  14:30 u.,    
-> Max de Moor Mathijs Boerjan 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
 
zaterdag 21 december 2019  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
 
zondag 22 december 2019  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
 
zaterdag 4 januari 2020  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
 
zondag 5 januari 2020  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
 
zondag 12 januari 2020  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Meisjes B1 zaal  HC Walcheren  09:30 u.,    
-> Max de Moor Michiel Dielen 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Goes MB1  Walcheren MB2  10:20 u.,    
-> Michiel Dielen Max de Moor 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes B1 zaal  GMHC Goes  11:10 u.,    
-> Eric Leliveld Jan Kruijsse 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Jongens A1 Zaal  Were Di Tilburg  12:00 u.,    
-> Jan Kruijsse Eric Leliveld 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Prinsenbeek JA1  Were Di JA1  12:50 u.,    
-> Robert van der Peijl Gijs Schueler 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Jongens A1 Zaal  Hockeyclub Prinsenbeek  13:40 u.,    
-> Robert van der Peijl Gijs Schueler 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
 
zondag 19 januari 2020  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Meisjes C1 zaal  GMHC Goes  09:30 u.,    
-> Julia Roelse Frederique Geertman 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Tempo MC4  Goes MC3  10:20 u.,    
-> Julia Roelse Sofie de Zeeuw 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes C1 zaal  MHC Tempo  11:10 u.,    
-> Frederique Geertman Sofie de Zeeuw 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Jongens C1 zaal  GMHC Goes  12:00 u.,    
-> Eric Leliveld Joost van der Peijl 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Goes JC1  Pelikaan JC2  12:50 u.,    
-> Eric Leliveld Martin de Jaeger 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Jongens C1 zaal  R.M.H.C. de Pelikaan  13:40 u.,    
-> Joost van der Peijl Martin de Jaeger 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes B2 zaal  Oudenbosch  14:30 u.,    
-> Tino Wijffels Philip Ysebaert 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Oudenbosch MB2  Etten  15:20 u.,    
-> Tino Wijffels Berend Zwaga 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes B2 zaal  HC Etten-Leur  16:10 u.,    
-> Philip Ysebaert Berend Zwaga 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
 
zondag 26 januari 2020  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Meisjes C2 zaal  R.M.H.C. de Pelikaan  09:30 u.,    
-> Sara Hamelink Valerie Meijer 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes C1 zaal  R.M.H.C. de Pelikaan  10:20 u.,    
-> Sara Hamelink Fleur Harms 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes C1 zaal  MHC Olympia  11:10 u.,    
-> Valerie Meijer Fleur Harms 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes C2 zaal  MHC Olympia  11:10 u.,    
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Heren 1 Zaal  HC Waalwijk  12:00 u.,    
-> Eric Leliveld Max de Moor 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Walcheren H1  Prinsenbeek H1  12:50 u.,    
-> Jan Kruijsse Max de Moor 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Walcheren H1  Waalwijk H1  13:40 u.,    
-> Eric Leliveld Gijs Schueler 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Heren 1 Zaal  Hockeyclub Prinsenbeek  14:30 u.,    
-> Gijs Schueler Jan Kruijsse 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
 
zaterdag 1 februari 2020  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Meisjes C1 zaal  HC Walcheren  09:30 u.,    
-> Sanne Dieleman Lieke van der Heide 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Zevenbergen MC2  Walcheren MC4  10:20 u.,    
-> Lieke van der Heide Sabine Muller 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes C1 zaal  Hockeyclub Zevenbergen  11:10 u.,    
-> Sabine Muller Sanne Dieleman 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes C2 zaal  GMHC Goes  12:00 u.,    
-> Dominique Goossens Sabrina Vermeirsch 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Goes MC3  Tempo MC4  12:50 u.,    
-> Valérie Sutterland Dominique Goossens 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes C2 zaal  MHC Tempo  13:40 u.,    
-> Sabrina Vermeirsch Valérie Sutterland 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes B2 zaal  R.M.H.C. de Pelikaan  14:30 u.,    
-> Birgit van der Zee Cato van Tiel 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Pelikaan MB6  Oudenbosch MB2  15:20 u.,    
-> Birgit van der Zee Marilene Rijnhout 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes B2 zaal  Oudenbosch  16:10 u.,    
-> Marilene Rijnhout Cato van Tiel 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
 
zondag 2 februari 2020  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Meisjes B1 zaal  MHC Rapide  09:30 u.,    
-> Eric Leliveld Anouk Temmerman 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Tempo MB2  Rapide MB1  10:20 u.,    
-> Maartje Boerbooms Gwen Kolijn 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes B1 zaal  MHC Tempo  11:10 u.,    
-> Maartje Boerbooms Anouk Temmerman 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Drunen D1  Tempo D1  12:00 u.,    
-> Sam de Dobbelaere Max de Moor 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Dames 1 Zaal  Hockeyclub Zevenbergen  12:50 u.,    
-> Sam de Dobbelaere Bernard van der Peijl 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Rapide D1  Tempo D1  13:40 u.,    
-> Max de Moor Maarten van den Ouden 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Drunen D1  Zevenbergen D1  14:30 u.,    
-> Eric Leliveld Bernard van der Peijl 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Dames 1 Zaal  MHC Rapide  15:20 u.,    
-> Eric Leliveld Maarten van den Ouden 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
 
zaterdag 8 februari 2020  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
 
zaterdag 15 februari 2020  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
 
zondag 16 februari 2020  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Meisjes A1 zaal  R.M.H.C. de Pelikaan  09:30 u.,    
-> Martijn Lafarre Wouter Hamelink 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Pelikaan MA6  Oudenbosch MA2  10:20 u.,    
-> Michiel Dielen Martijn Lafarre 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
Meisjes A1 zaal  Oudenbosch  11:10 u.,    
-> Michiel Dielen Wouter Hamelink 
Vliegende Vaart
Vliegende Vaart 2
4537DH TERNEUZEN
hal: veld 1
 
zaterdag 14 maart 2020  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Meisjes A1  B.N.M.H.C. Zwart-Wit  ,    
 
zondag 15 maart 2020  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Dames 1  GMHC Goes  ,    
 
zaterdag 21 maart 2020  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Jongens A1  Berkel Enschot  ,    
 
zondag 22 maart 2020  
Team Tegenstander Aanvang Aantal Niveau  
Dames 1  Hockeyclub Zevenbergen  ,    
Heren 1  R.M.H.C. de Pelikaan  ,    

Agenda
De minuut van
Verjaardagen
Lynn Rammeloo